Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

3.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

«Щоб бути принцесоАктивное изображениею, мені бракує розкішної сукні» - сказала мені п’ятилітня доня. Ми з бабусею пішли до магазину, купили фатину, гумку і за 2 години створили «розкішну» спідни цю, у якій доня – справжня принцеса. Тож якщо хочете створити своїй принцесі спідничку на Новорічну ялинку, несподівані гостини чи до дня народження, беріть у руки ножиці і – до справи. Навіть якщо до того Ви не різали нічого, крім закладинок. Цих навиків вистачить.

 

Отже, потрібен фатин. Для Активное изображениепринцеси ніжного віку – 40 смужок, для нашої – 50 штук. Смужки повині бути 20 см завширшки і від 50-100 см завдовжки (половина цієї до вжини – довжина готової спідниці). Оскільки фатин можна різати і вздовж, і впоперек з однаковим результатом, рахуємо: за ширини тканини 1,25м потрібно 5 м фатину  на коротку спідничку і 8,5м на довгу; за ширини 1,55 м потрібно 3,2 на коротку спідничку і 6,5 метри на довгу. Також потрібно узяти 50 см товстої гумки для основи.

З картону виріжемо шаблон 20 см завширшки і за його допомогою розрізаємо фатин на смужки.

Тепер візьмемо ослінчик, перевернемо його до гори ніжками і, натягнувши гумку навколо ніжок, закріпимо її булавкою (зшиємо пізніше).

Активное изображение Активное изображение

Склавши рівно навпіл, проводимо серединку за гумкою, утворюючи петлю і засилюємо в неї обидваАктивное изображение кінці, затягуємо і отримуємо вузол. Розправляємо акуратно і вузол, і фатинову смужку.

Якщо тканина – одного кольору, то зав’язуємо смужку за смужкою, якщо різних – то вибраною чергою. Головне – акуратність.

Коли усі смужки зав’язані, відмірюємо необхідний розмір гумки і зшиваємо кінці. Ховаємо шов під смужками тканини.

Спідницю можна оздобити бантом, а з решток фатину робимо бантик для волосся. Вбрання готове!!!


Український логопедичний сайт

загрузка...