Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

017.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

Усіх дітей дуже тішать ігри з водою. У спекотний день можна організувати ігри з водою на свіжому повітрі, пропонуємо кілька ідей, що урізноманітнити льопання.

1. Кораблик зі шматочків льоду


 

Потрібно: пластянка, трубочка для коктелю з гофрованою верхньою частиною, скотч, ножиці, кольоровий папір,

Зігніть трубочку під прямим кутом (там, де фона зібгана для згину) і закріпіть її скотчем на дні пластянки.  Налийте у пластянку воду і поставте її у морозилку, щоб вода замерзла. Після того, як вода перетвориться на кригу, дістаньте її з пластянки. З кольорового паперу виріжте вітрило і пробийте дірки для мачти-трубочки. Закріпіть вітрило на кораблику.

У воду, яку наливаєте у пластянку, можна додавати фарби – тоді вітрильники будуть мальовничими.

2.     2. Пошук скарбів

Ще одна літня забава – пошук скарбів у брилі льоду. Будуть потрібні дрібні предмети: черепашки, камінці, намистинки, фігурки тварин, льодяники тощо. Щоб предмети були рівномірно розподілені у брилі льоду, їх слід заморожувати шарами і підбирати предмети різної густини.

Видобувати скарби дитина може за допомогою теплої води, молоточка, солі, зубної щіточки.

3.     3. Катамарани з пластикових пляшок

Ось такий катамаран для ляльок можна зробити зі звичайних пластикових пляшок, скріпивши їх між собою скотчем.

4. Водяні мʼячики

З губок для миття посуду можна зробити водяні мʼячики. Поріжте губки на смужки, а тоді скрутіть разом 6-8 штучок, перетягнувши посередині ниткою. Такими мʼячиками можна гратися, як сніжками.

5. Водяний лабіринт

Щоб його виготовити, будуть потрібні старі пластикові пляшки та інші ємкості, шланги, а також шурупи, щоб все це закріпити на паркані чи щиті.

Розріжте частину пляшок вздовж, а частину впоперек, а також шланг шматками різної довжини. У випадковому порядку закріпіть на паркані шурупи, на які потім повісите ємності. Тепер допоможіть дитині закріпити шматки шлангу і частини пляшок на паркані таким чином, щоб вийшов лабіринт, яким вода буде стікати згори вниз. Знизу поставте контейнер, щоб вода стікала в нього і її знову можна було заливати у верхню ємність. Деякі з пляшок варто закрутити кришками, у яких попередньо зробити невеликі отвори. Це зробить гру цікавішою – з одних ємкостей вода тектиме швидко, а з інших – повільно.

 

Дитина у процесі гри зможе міняти розташування пляшок і шлангів, щоб прокладати нові шляхи для води.


Український логопедичний сайт

загрузка...