Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

012.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

 

 

Складним моментом у родині часто є початок відвідування дитиною дитячої установи. Відомо, що насильний відрив від матері в дитини 6 місяців-2,5 року може викликати тяжку емоційну реакцію, аж до розвитку аналітичної депресії, коли дитина відмовляється від їжі, різко втрачає У вазі. Частіше бувають ранкові капризи, відмова йти в дитячий садок. Дитина може почати часто хворіти на застудні захворювання. У дитини можуть виникнути проблеми спілкування з однолітками. Часто діти відмовляються їсти Дитячому колективі, спати під час тихої години. Багато дітей дуже болісно переносять, здавалося б, справедливе покарання вихователя.

Однорічне маля особливо прив'язане до матері, відрив від неї в такому віці - тяжке переживання для нього, і початок відвідування ясел у цьому віці не найкращий час для цього. Варто чекати закінчення кризового періоду удосконалення ходьби і фразової мови, тобто досягнення вищого рівня адаптивності. У дівчаток це відбувається в 1,5 року, у хлопчиків - у 2 роки і тоді вони будуть готові до відвідування дошкільної дитячої установи, 2,5-3 річний вік найкраще підходить для оформлення дитини в дитячий колектив. У цьому віці діти перестають відчувати значну залежність від матері, починають тягнутися до однолітків, вимагають розмаїття в іграх, легко навчаються навичкам самообслуговування. Часом показником готовості дитини до дитячого садка називають період, коли вона починає послідовно називати себе «я», а не «вона» чи на ім’я. Це вказує на усвідомлення нею своєї індивідуальності й окремішності.

Дуже важливо, щоб підготовка дитини до дитячого колективу почалася заздалегідь. Можна прогулятися з мамою на дитсадкові ігрові майданчики, познайомитися з вихователями. Необхідно заздалегідь розповісти дитині про режим у дитячій установі. Перші 1-2 тижні дитину необхідно приводити на неповний день, поступово збільшуючи перебування в дитячому колективі від півгодини до кількох годин. Важливо давати можливість дитині обговорити те, що було з нею за день. При небажанні відвідувати дитячий колектив необхідно обговорити це з вихователем. Можливо, у дитини не складаються з кимось відносини чи щось не виходить, що вважається важливим. Часті застудні захворювання також можуть свідчити про дискомфорт у дитячому колективі і вимагають не лише зміцнення імунної системи, але і певних психокорективних заходів.


Український логопедичний сайт

загрузка...