Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

012.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

 

Діти стомлюються в дитячому садку з різних причин, тому і прийоми розслаблення можуть бути теж різні. Найбільш розповсюджене джерело напруження - це публічність, присутність великої кількості чужих людей навколо. Тому добре, якщо після дня в дитячому садку дитина має можливість усамітнитися, побути в окремій кімнаті, за ширмою, у ляльковому куточку і т.д. Не потрібно занадто настирливо розпитувати її про те, що відбувалося - вона згадає і розповість сама, коли відпочине.

Дитина може скучити і за батьками - тому не слід, привівши її додому, відразу ж кидатися до виконання домашніх справ. Нехай вона посидить на колінах у дорослого, нехай; розслабиться від доторкань. Не пошкодуйте трохи часу для і того, щоб побути з нею удвох, почитати чи пограти.

Постарайтеся не занадто поспішати коли забираєте дитину додому, невелика прогулянка дозволить їй перейти на вечірній режим, наладнатися після дитячого садка на домашню обстановку, якщо ви не будете супроводжувати це і бесідою з будь-ким, чи то з приятельками, чи з батьками інших дітей. Як правило, діти дуже цінують прогулянки вдвох.

Якщо в дитини попереду мають бути додаткові заняття, то варто мати на увазі, що спортивні скоріше сприяють перезбудженню, а розслаблюють заняття в спокійному ритмі, такі як рукоділля, моделювання й інша ручна праця. Музична школа - це теж велике навантаження для дитини, схильної до перезбудження.

Найкраще спостерігати за власною дитиною, чого вона інстинктивно прагне, повертаючись додому (музика, домашні тварини, акваріум, брат чи сестра, книги), це і буде для неї джерелом стихійної психотерапії.


Український логопедичний сайт

загрузка...