Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

7.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

 

Перед початком свята дітям зробили «котячий» аквагрим.

Коли всі розмальовані, почнемо свято з котячого привітання: стаємо в коло, вмикаємо музику і підкидаємо один одному кульку, на кому музика зупиниться, той має привітати іменинницю.

Далі пропонуємо пограти в гру «Коти у вікні». Але перед цим – поділити дітей на команду і запропонувати назвати свою команду по-котячому.

Для гри завчасно малюємо на ватмані будинок із 9 віконцями, які слід прорізати, щоб вони відчинялися. Позаду підклеїти папір, де написати завдання. Також потрібно вирізати по 9 фігурок котів різного кольору.

Правила гри: Починає команда іменинниці. Вона називає номер вікна, яке слід відкрити. Обидві команди виконують завдання, змагаючись. Та команда, яка перемогла у завданні клеїть свого котика у вікно. Якщо команда змогла висадити трьох котиків у рядок по горизонталі, вертикалі чи діагоналі – вона перемогла достроково. Якщо ні – виграє та команда, чиїх котиків більше.

Завдання:

1.     Гра у кульки (розділена кімната на половину за допомогою шнура, вмикаємо музику і команди мають звільнити свою половину від повітряних кульок – це не легко, бо команда супротивників робить те саме, коли музика закінчилась, рахуємо,  де більше кульок –  та команда програла. Граємо тричі.)

2.     Гра «Хто я?» (Клеємо з паперу обручі, обираємо першого гравця, вдягаємо паперовий обруч на голову і пишемо на ньому когось з котячих героїв: пан Коцький, кіт у чоботях, кіт Пусс зі «Шрека», Матроскін, Кітті, дитина не бачить свого героя, але має дізнатися, ставлячи питання решті дітей: Я з мультика? Я з казки? Я смугастий? Решта дітей може відповідати лише так чи ні. Часове обмеження – 2 хвилини).

3.     Розказати вірші/ пісеньки про котів (Хто більше?).

4.      Розкрити значення фразеологізмів про котів: Грається, як кіт з мишею; кішці іграшка, мишці сльози; минулася котові масниця; як кіт наплакав; живуть, як кіт з собакою; між ними чорний кіт пробіг; бігає, як очмарілий кіт; допався, як кіт до сала; на душі шкребе, як кішка лапою.

 5.     Гра «Кицьки-мишки» (Для цієї гри слід зробити інвентар. На якесь відеречко з пісочного набору  наклейте намальовану котячу мордочку. А в кришечках від пластикових пляшок (за кількістю учасників) гарячою спицею проколіть дірочку, у яку засильте довгу нитку і закріпіть. Ще потрібен великий кубик із гранями від 1 до 6. Правила: граємо на підлозі чи за столом. Ведучий кидає кубик вільною рукою. Мишки лежать у центрі одна біля одної. Якщо на кубику випадає парне число, то завдання гравців-мишок втекти від кицьки (відеречка). Для цього слід швидко смикнути свою мишку (кришечку) за хвіст. А кицька ловить мишок лише в центрі кола, де вони лежать. Якщо випаде непарне число, то мишки мають спокійно лежати на місці. Якщо хтось смикає свою мишку, то йому зараховують штрафний бал. Якщо набирається три штрафні бали, гравець, у якого розхиталися нерви, стає кицькою. Також кицькою стає та мишка, яку спіймала кішка. Переможцем стає той, кого кішка не жодного разу не впіймала або ж впіймала найменшу кількість разів.

 6.     Полювання на мишок (у кімнаті попередньо розклали паперових мишок, на яких написані числа, той, хто зібрав у сумі найбільше число, стає переможцем).

 7.     Намалюй кота (Грають по парах команда проти команди. Один гравець має застигнути з фломайстром у руці, а другий водить аркушем. Оцінюємо малюнки у командному заліку).

8.     Гра «Вірю не вірю». Ведучий ставить питання, команда має вирішити вірить вона чи ні. Якщо відповідь правильна – зараховуємо бал. Перемагає та команда, в кого більше балів.

Тези:

Котяче серцебиття повільніше за людське ( ні,  вдвічі швидше).

У Британії кицьки охороняють від мишей книги та інші реліквії Британського музею (так).

Малюнок на носі кицьки – унікальний, як відбитки пальців у людини (+).

Найбільший представник родини кошачих – лев (ні, тигр).

В Австрії коти, що працюють на складах, виплачують заробітну платню продуктами (+).

В день кицька в середньому спить 10 годин (ні, 18).

Відомий медичний препарат йод з‘явився через те, що кіт перекинув колби з речовинами (+).

Нюх кицьки гірший, ніж у собаки (ні, у війну було створено кошачий корпус, який винюхував газ).

Кицьок приручили в Індійці, цю тварину вважали священною (ні, в Єгипті).

Одна кицька може народити 100 котят за рік (ні).

 

9. Естафета «Ням-ням». Завдання: зробити канапе, чергуючи овочі і сир. Перший учасник команди біжить і бере шпажку, коли повертається – вибігає наступний. Коли надходить черга першого, він настромлює один овоч, потім біжить наступний, коли надійде знову черга першого – настромлює сир, тоді ще раз овоч і ще раз сир. Коли команда готова, вона вигукує: «Ням-ням!» і з‘їдає канапе.


Український логопедичний сайт

загрузка...