Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

015.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

Окрасою дитячого свята стане цукерковий торт. Робити його нескладно, але море позитивних емоцій у винивутця свята і гостей - гарантовано.

Для виготовлення необхідні цукерки (для оформлення боків, у квіти та в середину торта, якщо Ви не кладете туди свій подарунок), а також: пінопласт, картон, флористична гофра, трошки сезалю, стрічка, клей і двостронній скотч.

Отже, почнімо з основи. З пінопласту вирізаємо два однакових кола, в одному прорізаємо менше коло і склеюємо.

Тепер наклеюємо на дно шматки двостороннього скотча і вклеюємо звичайний гофрований папір аоб тканину, щось що легко утворює складинки (або ж можна скористатися обгортковим папером - тоді спершу заклеюємо борти, а потім - клеємо коло на дно, але пам"ятаємо, що торець бортів також має бути обробленим).

Тепер вирізаємо з картону дно і клеємо до пінопласту.

Тепер міряємо висоту бортів і вирізаємо смужки картону, які наклеюємо на борти (цього, власне можна не робити, якщо ви різали пінопласт рівненько і борти вийшли прямовисні, у мене так не вийшло, тому я закриваю їх картоном).

На картонні боки клеємо смужку флоргофри (на пару сантиметрів вищу, ніж слід, цю зайвину розтягуємо) за допомогою двостороннього скотчу, а на нього, що одну смужку скотча, з якого не знімаємо захисний шар, аж поки не клеєтимемо цукерок.

Тепер робимо кришку: виріжемо два кружальця картону (як наше дно). Одне з них обтягнемо флоргофрою і наклеємо зі споду друге (закривши рештки гофри). Тепер прикрасимо кришку на свій смак. Я робила основу композиції з троянд і бутонів, а для білих квітів - обгортала цукерку у гофру і клеїла 5 загостренних пелюсток. Кріпила композицію на клейовий пістолет.

Тепер клеємо цукерки на борти одна до одної. Коли лишається невеликий простір - приміряйте 2 цукерки, щоб розрахувати відстань між ними. Наклеївши, обв"яжіть тасьмою, щоб закріпити їх. На далі цю роль виконає стрічка.

 

Тепер декоруємо наш тортик стрічкою, чіпляємо бант і оцінюємо результат.

У середину нашого торта я поклала цукерки.

Тепер він цукерковий і зовні, і всередині.


Український логопедичний сайт

загрузка...