Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

016.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

Усім відомо: після ванни шкіра краще дихає, що сприяє насиченню організму киснем. Лікувальні купелі рекомендуються за нормальної температури тіла і відсутності у дитини захворювань серцево-судинної чи нервової системи.

Хвоїні купелі корисні дітям, що легко збуджуються, оскільки запах глиці та зелений колір діють заспокійливо. Для приготування купелі беруть ½ ст. ложки хвойного екстракту на 10 л води (100 мл. на ванну). Температура води має становити 35-36 градусів. Курс – 10-15 купель, що роблять через день, тривалістю 5-10 хв.

Солоні купелі варто робити флегматичним дітям, оскільки вони мають легку стимулюючу дію на нервову систему. На одну купелю на 10 л води беруть 100 г звичайної чи морської солі. Температури води варто поступово знижувати від 36 градусів до 32-30. Курс складається з 10-15 купель, які роблять через 1-2 дні, тривалістю 5-7 хвилин.

Гарячі купелі потребують особливої обережності. Варто проконсультуватися з лікарем, чи підходить така купеля Вашій дитині. Якщо жодних застережень немає, дитину спершу вміщують у воду з комфортною температурою води (36 градусів), а потім поступово, тонкою цівкою по бортику ванни доливають гарячу, піднімаючи температуру до 39 градусів. Такі купелі тренують судини, але тривалість їх не повинна перевищувати 3 хвилин.

Після кожної купелі дитину насухо витирають рушником, сушать волоссячко і вкладають спати.


Український логопедичний сайт

загрузка...