Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

017.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

Як ми уже відзначали, дітей, що знаходяться на штучному вигодовуванні, легше годувати за режимом, тому що суміш засвоюється повільніше, інтервали між годуваннями звичайно більші.

Ваш час і сили при штучному вигодовуванні маляти заощадить електричний стерилізатор, стерилізатор для мікрохвильової печі. Можете скористатися і звичайним алюмінієвим стерилізатором чи великою каструлею, поклавши на її дно рушник і помістивши відкриті пляшечки, соски тощо. Кип'ятіть їх протягом 15-20 хвилин. Остудіть простерилізований посуд до кімнатної температури в усе ще закритій каструлі. Вийміть пляшечки і соски і поставте на чистий рушник. Дайте обсохнути.

Строго дотримуйтеся інструкції приготування суміші. Набираючи порошок за допомогою мірної ложки, що знаходиться в упаковці, обов'язково видаліть горбок з ложки чистим сухим ножем (часом навіть рекомендується всипати на півложечки менше, ніж слід на певну кількість води, якщо у дитинки виникають проблеми з животиком).

1.       Всипте порошок у пляшечку й налийте потрібну кількість остиглої кип'яченої води.

2.       Одягніть соску на пляшечку. Для новонароджених дітей використовуйте соски з 1 чи 3 отворами, що закріплюються на пляшці без допомоги кільця, для малят старше 6 місяців — соски, що дозволяють регулювати обсяг рідини, до 12 місяців краще користатися силіконовими і латексними сосками.

3.       При необхідності розведіть суміш на наступне годування і поставте пляшечку в холодильник, використайте її максимум протягом 24 годин. Однак ми рекомендуємо розводити суміш перед кожним годуванням.

4.       Капніть кілька крапель на внутрішню сторону зап'ястя, щоб перевірити температуру.

5.       Перекиньте пляшечку вниз не струшуючи. Суміш має проходити через соску зі швидкістю 1 крапля на секунду.

6.       Помістіть дитину на колінах у напіввертикальному положенні (її голова має знаходитися на згині Вашої руки).

7.       Щоб зменшити заковтування повітря, нахиляйте пляшечку так, щоб молоко заповнювало соску, а повітря піднялося до дна пляшечки. Навчіться визначати, коли потрібно закінчити годування. Не прагніть завжди згодовувати усю суміш з пляшечки. Якщо дитина міцно засинає до кінця годування, не висмоктавши все з пляшечки, заберіть її. Часто дитина починає дрімати, але при цьому продовжує ссати. Вона уже досить поїла, але одержує задоволення від ссання.

8.       Після годування промийте пляшечку і соску під струменем теплої води, видаліть залишки суміші йоржиком для пляшечки та сосок і залишіть їх на чистому рушнику до стерилізації.


Український логопедичний сайт

загрузка...