Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

011.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

Однією з найбільших проблем, з якими стикаються молоді мами, є нестача грудного молока (гіпогалактія). У дітей, що недоодержують або зовсім не одержують материнське молоко, є зниженим імунітет, опірність організму, вони відстають у розвитку, частіше хворіють, страждають на дисбактеріози. Звичайно ж, кожна мама задається питанням: «Як цього уникнути і підвищити секрецію грудного молока?». Існує ряд способів, що дозволяють досягти цього: нормалізація режиму — частіше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, правильно і калорійно харчуватися; обов'язковим є зціджування молока, що залишилося після годування грудьми; збільшення кратності харчування дитини до 8 разів на добу; звертання за порадою до лікаря. За рекомендацією лікаря можна провести сеанс масажу грудної залози.

Підвищити лактацію можна за допомогою настою кропу (1 ч.л. насінь кропу залити склянкою окропу і дати настоятися. Випити настій упродовж дня з додаванням до нього теплого молока, цукру чи меду. Поліпшують лактацію і насіння кмину (1 ч.л. на 2 склянки води, кип'ятити упродовж 5 хвилин).

Для підвищення лактації використовують чай, що виробляється компанією НіРР. Це швидкорозчинний гранульований напій, що містить екстракти лікарських трав (аніс, кропива, фенхель, кмин, галега, меліса). Для профілактики гіпогалактії чай корисно приймати в перші дні після пологів, особливо жінкам з несприятливим перебігом вагітності і пологів, а також годуючим матерям для збільшення обсягу лактації при лактаційному кризі. Крім стимуляції лактації в матерів, що годують, «Чай для підвищення лактації» НіРР здійснює комплексний позитивний вплив на здоров'я матері і дитини: зменшує прояви астенизації і прискорює відновлення організму жінки після пологів, а також поліпшує сон і травлення дитини.

Рекомендації з використання: 3 чайні ложки гранулату розчинити в 125 мл кип'яченої теплої чи холодної води. Вживати по 1 чашці тричі на день.

Регулярне вживання напою в зазначеному обсязі упродовж 7-10 днів забезпечує підвищення лактації в середньому на 28%.

Використовують також таблетки «Апілак» — препарат, що містить бджолине маткове молочко, що стимулює секрецію молочних залоз. Крім того, він підвищує працездатність, імунітет, опірність до хвороб як в організму матері, так і дитини, коли потрапляє до неї з грудним молоком.


Український логопедичний сайт

загрузка...