Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

017.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

Лікар чи акушерка повині знати термін вашої вагітності. Щоб оцінити приавильність розвитку плоду. Знати терміни вагітності також необхідно, щоб вирішувати, доношено дитину чи ні (недоношена дитина – до 37 тижнів вагітності, переношена – після 42-43 тижнів). Крім того. Можлива рання діагностика двійні.

Під час першого огляду лікар визначить ваш термін. Запитавши дату останньої менструації (зачаття відбувається приблизно через 2 тижні після цього). Щоб визначити термін пологів, слід відрахувати дев’ять місяців і сім днів від першого дня останнього менструального періоду (Якщо точно – 266 днів від дати зачаття, але цю дату рідко знають). Вагітність триває 280 днів або 40 тижнів (від першого дня останнього менструального періода). Коли лікар каже, що термін вагітності 12 тижнів, це значить, що плоду десять тижнів.

Якщо ви не можете пригадати дату останньої менструації, або вона була незвичною. Лікар чи акушерка застосовують інші методи визначення термінів. Ультразвукове дослідження перед завершенням шостого місяця – один з найточніших і найпоширеніших методів. Пам’ятайте, що терміни нормальної вагітності можуть відрізнятися. Розглядайте призначений термін як приблизний і чекайте народження дитини упродовж двох тижнів до і двох тижнів після цього терміну. Дві третини діток народжуються у межах 10 днів від призначеного терміну, і лише 4% - точно у призначений день.


Український логопедичний сайт

загрузка...