Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

6.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

Вагітність не виключає звичної праці, — помірна фізична праця навіть корисна, позаяк сприяє тренуванню м'язів, поліпшує роботу внутрішніх органів і, тим самим, підвищує загальний тонус організму.
Небажано виконувати домашню роботу, пов'язану зі значною фізичною напругою, змушеною позою, що вимагає частого згинання тулуба. Під час «сидячої» роботи ноги варто поставити на лавочку чи покласти на стілець. Це попередить утруднення відтоку крові з вен і появу варикозних (розширених) вен, що нерідко відбувається під час вагітності.
Потреба в кисні підвищується у вагітних жінок на 25-30% за рахунок того, що плід внутрішньоутробно отримує з крові матері кисень. Оскільки материнська кров насичується киснем через легені, стає зрозумілою необхідність регулярних прогулянок вагітної на свіжому повітрі. Вагітним рекомендується гуляти кілька разів на день по 1 -2 години.
Звичайно, при вагітності жінка швидко стомлюється, у неї з'являється сонливість. Повноцінний сон дуже корисний, тривалість його повинна бути не менше за 8-9 годин. Якщо ж подовгу не хочеться спати, можна прийняти настій валеріани з собачою кропивою (рос. пустырник), запивши його теплим молоком.
Важливо створити сприятливі умови для відпочинку вагітної і, звісно, постаратися не засмучувати і не бентежити її, уникати сімейних сварок та конфліктів.
Добре відомо, що з настанням вагітності жінка постійно зазнає тривогу: її турбує власний стан, майбутні пологи, стан дитини. З'являються й думки про втрату своїх можливостей, зокрема, професійних, про втрату жіночності, привабливості, про майбутні труднощі.
Борючи з побоюваннями й страхом, вагітна найчастіше зайво демонструє твою слабкість, беззахисність,
Це потрібно добре розуміти близьким, особливо чоловікові. Стосовно вагітної жінки необхідно виявляти максимум уваги, турботи, ніжності.


Український логопедичний сайт

загрузка...