Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

4.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

Навіть здорова доросла людина у наші дні рідко обходиться без ліків, оскільки приймає таблетки від головного болю, снодійні, транквілізатори та інші препарати.
Існують препарати, небайдужі для плоду. Деякі антибіотики, зокрема, тетрациклінового ряду, негативно впливають на плід, оскільки вони легко проникають через плаценту. Нерідко під впливом тетрацикліну відбувається затримка росту плоду, розщеплення верхнього піднебіння, зрощення пальців на руках і ногах. Тривале застосування стрептоміцину може призвести до ураження слухового нерва плоду і викликати вроджену глухоту. Застосування левоміцетину викликає зміни в печінці плоду і впливає на його кровотворну систему. Є й інші препарати, які є протипоказаними до застосування при вагітності.
З першого дня вагітності потрібно взяти за правило: ліки — тільки за призначенням лікаря! Це попередження не потрібно розуміти як заборону на ліки взагалі. Є випадки, коли медикаментозне лікування вагітної жінки є необхідним і саме в інтересах плоду. Але, які препарати приймати, коли, у яких дозах — вирішує лікар.


Український логопедичний сайт

загрузка...