Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПРОЧИТАЛИ. РАДИМО

4.jpg

Україна туристична. Фестивалі

Київ туристичний. Туристичні місця Києва. Що подивитися у Києві...

Вагітна жінка хоче — і повинна! — залишатися красивою, підтягнутою, доглянутою. Теплий душ чи хоча б обтирання теплою водою ранком і ввечері дадуть відчуття бадьорості, свіжості. Потрібно стежити за чистотою пахвових западин, пахових складок. Велика кількість сальних залоз в області статевих органів і підсилений приплив крові, сприяють збільшенню об'єму секрету з піхви. Тому підмиватися потрібно частіше звичайного -2-3 рази в день.
Якщо перебіг вагітності нормальний, ритм статевого життя може бути звичайним. З огляду на схильність вагітної до інфікування статевих шляхів, розумно користатися презервативом. За два місяці до пологів статеве життя рекомендується припинити.
У другій половині вагітності необхідно розпочати «підготовку» молочних залоз до годування дитини. Якщо чуттєва шкіра сосків не підготовлена, при першому ж прикладанні дитини до грудей на сосках можуть з'явитися болісні тріщини. Соски потрібно щодня обмивати прохолодною водою і розтирати твердим рушником. Після цього корисно залишити соски відкритими на 10-15 хвилин. Утягнені чи пласкі соски потрібно обережно відтягати великим і вказівним пальцями 2-3 рази в день протягом 3-4 хвилин, попередньо змазавши соски жирним косметичним кремом.
До одягу вагітної є одна основна вимога: він повинний бути вільним, не давити, не стискувати, а в іншому — можна обирати те, що підходить, подобається, прикрашає.
Оскільки передні м'язи живота в міру збільшення терміну вагітності розтягуються, починаючи з 26-27-го тижня корисно носити спеціальний бандаж. З метою зменшення навантаження на ноги взуття варто носити на низькому чи середньому розширеному каблуці.


Український логопедичний сайт

загрузка...